Важливо знати

Де можна використовувати глушилки?

Де можна використовувати глушилки?

Глушилка – це загальна назва пристроїв багатьох видів, які мають різні сфери застосування. Бувають пристрої, які можна застосовувати у повсякденному житті звичайним людям, і ті, що потребують спеціального обслуговування, та використовуються переважно силовими структурами.

Кожен прилад має своє призначення та принцип роботи, який у більшості глушилок схожий. Всі глушилки в активному стані починають створювати перешкоду чи радіо шум. Такі перешкоди блокують частотні діапазони приладів, які повинні виводити з ладу.

Всі глушилки мають різний дизайн та внутрішній склад, тобто комплектацію та частотний діапазон на який запрограмовані. Наприклад, є техніка, антена, яка призначена блокувати лише GPS сигнали. Також усі моделі мають різне джерело живлення. Є пристрої, які працюють на акумуляторі, портативні та стаціонарні, а також ті, які необхідно підключати до мережі.

Найчастіше глушилки встановлюють у приміщеннях, де має зберігатися ідеальна тиша. Або в місцях, де проводять важливі переговори, які мають залишатися конфіденційними. Найчастіше використовують ці пристрої у кінотеатрах і театрах, куди люди приходять відпочити, а не розмовляти по телефону. Небажані дзвінки заважають як акторам, так і глядачам. Також глушилки встановлюють в офісах та залах засідань для попередження витоку конфіденційної інформації.

Майже завжди встановлюють глушилки на складах, де зберігається важливе та дороге обладнання, оскільки сигнали мобільних телефонів можуть впливати на якість роботи техніки на території.

Для охорони великих периметрів застосовують глушилки дронів. Вони не допускають до об’єкту квадрокоптери, які можуть збирати секретну інформацію та передавати її зацікавленим особам. Дрони можуть зливати інформацію про ландшафти території або здійснювати диверсійні дії.

На об’єктах, де користуються лише внутрішнім інтернетом, встановлюють глушилки 3G-4G. Вони повністю блокують бездротові мережі, і не дозволяють шкідливим програмам потрапляти на телефони та комп’ютери працівників. Адже віруси можуть повністю припинити виробництво. Це особливо небажано на підприємствах, які займаються надзвичайно небезпечною діяльністю.

Для захисту приватних розмов та переговорів використовують аудіо глушилки. Ці пристрої допомагають зберегти важливі переговори в таємниці. Глушилки GPS застосовують для того, щоб сторонні особи не змогли визначити місцезнаходження. Такий пристрій найчастіше купують водії, які хочуть залишити свій маршрут у таємниці.

В офісах частіше всього встановлюють WiFi глушилки. Ці пристрої використовують для того, щоб уникнути прослуховування та ведення відеозйомки. Адже техніка для стеження зазвичай працює на бездротовій мережі. Якщо вам потрібно блокувати кілька видів сигналів одночасно, варто звернути увагу на мультичастотні глушилки. Вони працюють на всіх частотах і зможуть захистити свого власника від більшості видів стеження.