Важливо знати

Глушилки аудіо сигналів

Глушилки аудіо сигналів

Сьогодні нам представлено величезний вибір різноманітних електронних пристроїв, без яких ми вже не можемо уявити наше життя. Куди б ми не йшли і щоб ми не робили, ми використовуємо сучасні пристрої всюди і для різних цілей: на роботі, щоб прискорити процес, ми використовуємо комп’ютер чи ноутбук, записуємо нагадування не в щоденник, а мобільний телефон, під час прогулянки (фотографуємося та знімаємо відео) і т.д. Але як показує практика, не завжди сучасні пристрої використовують для мирних цілей. Наприклад, такі пристрої як диктофон, приховані камери та жучки дуже часто використовують для прослуховування серйозних переговорів з партнерами, інвесторами, політиками, радою директорів тощо. Як правило, це роблять конкуренти для того, щоб отримати секретну інформацію. І це стосується не лише бізнесу. Ваші супротивники можуть використовувати прилади для стеження, щоб дізнатися про Ваш секрет або будь-яку іншу особисту інформацію, а потім використовують її, щоб Вам нашкодити. Однак, є такі прилади, які допоможуть Вам захистити себе – це глушилки аудіо сигналів.

Як і де використовувати глушилки аудіо сигналів?

Всім відомо, що розвиток техніки не стоїть на місці. День за днем ​​з’являються нові та більш вдосконалені пристрої з покращеними функціями. Це також стосується аудіо та відео пристроїв. Диктофони та інші пристрої для прослуховування настільки маленькі, що їх практично неможливо помітити. Їх можуть встановити будь-де: під столом, стільцем, лампою або навіть на Вашій ручці. Також можливий інший варіант. До Вас на зустріч може прийти людина з диктофоном, щоб записати всю розмову. Тому, якщо Ви хочете бути впевнені у безпеці та збереженні інформації, Вам потрібна глушилка аудіо апаратури.

Перед серйозною зустріччю або переговорами, Вам слід увімкнути глушилку, щоб заблокувати роботу пристроїв для прослуховування і тим самим запобігти витоку конфіденційної інформації. Глушилки аудіо сигналів блокують роботу різних сигналів, а саме GSM, GPS, 3G, Wifi, 4G LTE, Bluetooth та інші. Радіус блокування залежить від сили сигналу та досягає до 50 метрів. Варто відзначити, що у кожної моделі глушилки різний радіус блокування, тому перед покупкою Вам потрібно вирішити, де Ви збираєтеся використовувати глушилку, щоб зробити правильний вибір.

Якщо у Вас виникли запитання або Вам потрібна додаткова інформація про глушилки, наші менеджери будуть раді Вам допомогти. Ви можете зателефонувати нам або надіслати повідомлення, і протягом декількох хвилин Ви отримаєте відповідь на Ваше запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *