Важливо знати

Як обрати глушилку для безпечного проведення переговорів?

Як обрати глушилку для безпечного проведення переговорів?

Коли ще не було радіозв’язку та записуючих пристроїв, найпопулярнішими способами отримання конфіденційної інформації були шантаж, підкуп, крадіжка інформації, а також спеціальні агенти, яких наймали конкуренти або інші зацікавлені сторони.

На сьогоднішній день, коли технічні засоби зробили крок далеко вперед, отримати цінну інформацію стало набагато легше. Комп’ютери, засоби прослуховування переговорів та відеокамери користуються великою популярністю серед зловмисників.

Часто трапляється так, що люди, які мають цінну інформацію, навіть не підозрюють, що їх прослуховують. Згодом це може призвести до багатомільйонних втрат компанії.

Технічним засобом захисту від витоку інформації є глушилка. Вона допомагає запобігти крадіжці важливих даних під час проведення конференцій, переговорів, нарад та інших заходів. Щоб визначитися з вибором потрібного вам приладу, розберемося, які існують критерії вибору глушників.

Діапазон частот.

Під час вибору глушилки за цим критерієм, ми повинні знати, які закладні пристрої можуть застосувати ваші конкуренти. Чи скористаються вони допомогою експертів у цій сфері? Чи застосують вони будь-який засіб, що існує на ринку у вільному доступі? Щоб захистити себе від усіх можливих варіантів витоку інформації, потрібно вибирати девайс, який дозволяє блокувати сигнали рацій (VHF/UHF) в діапазоні частот від 50 до 700 МГц, мобільних і бездротових пристроїв (700 – 3000 МГц), а також НВЧ (надвисоких частот).

Дальність дії.

Ще одним важливим фактором при виборі глушилки є площа приміщення, в якому проходять наради. У цьому випадку потужність глушилки повинна бути більшою, ніж площа приміщення.

Дальність розташування базових станцій.

Важливу роль відіграє розташування базових станцій. Глушилка радіохвиль здатна блокувати сигнали таких станцій. Чим ближче знаходиться базова станція до місця проведення переговорів, тим більшу потужність повинна мати глушилка радіохвиль.

Озброївшись інформацією з цієї статті, ви тепер з чітким розумінням усіх критеріїв вибору глушилок, з упевненістю зможете зробити правильний вибір. Інтернет-магазин Glushilka.com пропонує широкий асортимент глушилок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *