Важливо знати

Охоронні системи

Охоронні системи

Всі охоронні системи працюють за одним і тим же базовим принципом захисту точок входу, таких як двері та вікна, а також внутрішнього простору, де зберігаються такі цінності, як витвори мистецтва, комп’ютери, зброя та колекції монет.

Охоронні системи – загальний термін для комплексних засобів захисту, які направлені на виявлення та запобігання несанкціонованого проникнення зловмисників на об’єкт, з метою нанесення матеріальної шкоди власникам майна.

У цьому випадку йдеться про охоронні системи для домашньої безпеки, які представляють мережеві інтегровані електронні пристрої. Вони працюють разом з центральною панеллю керування для захисту від грабіжників та інших потенційних зловмисників.

Комплект охоронної системи для домашньої безпеки включає:

  1. Панель керування, яка є основним контролером системи безпеки будинку
  2. Дверні ті віконні датчики
  3. Датчики руху як внутрішні, так і зовнішні
  4. Дротові або бездротові камери безпеки
  5. Сирена або сигнал тривоги високого децибелу
  6. Знаки та наліпки на вікна

Як працює охоронна система?

Охоронні системи працюють за простою концепцією захисту точок входу в будинок за допомогою датчиків, які взаємодіють із панеллю керування або командним центром, встановленим у зручному місці, десь у будинку.

Датчики звичайно встановлюють на вхідних дверях, а також вікнах.

Панель керування – це комп’ютер, який ставить на охорону та знімає з охорони системи безпеки, зв’язується з кожним встановленим компонентом, подає сигнал тривоги при виявленні порушення та надсилає сигнал компанії, яка займається моніторингом.

Дверні та віконні датчики – складаються з двох частин, встановлених поруч одна з одною. Одна частина пристрою встановлюється ​​на дверях або вікнах, а інша – на дверній рамі або підвіконні. Коли двері або вікно закриті, дві частини датчика з’єднуються разом, створюючи лінію безпеки.

Коли система безпеки поставлена ​​на охорону через панель керування, ці датчики зв’язуються з нею, повідомляючи, що точка входу безпечна. У разі раптового відкриття контрольованих дверей чи вікна, лінія безпеки порушується, і контрольна панель інтерпретує це як порушення на території захищеної зони. Подає сигнал тривоги з високим децибелом, і здебільшого компанія моніторингу автоматично отримує повідомлення.

Датчики руху – це компоненти безпеки, які захищають певний простір, створюючи невидиму зону, яку не можна порушити, не подавши звуковий сигнал. Вони зазвичай використовуються для захисту приміщень, де знаходяться цінні речі.

Камери спостереження – доступні як у дротовій, так і бездротовій конфігураціях. Камери спостереження можуть використовуватися декількома різними способами як частина загальної системи безпеки.

Типові сфери застосування включають моніторинг:

  1. Віддалені будівлі, такі як гаражі, сараї та майстерні
  2. Віддаленні райони
  3. Точки входу

До камер спостереження можна отримати віддалений доступ на комп’ютерах, смартфонах та планшетах.

Їх часто використовують, коли домовласники знаходяться за межами міста, щоб стежити за доставкою та іншим обслуговуючим персоналом.

Їх також можуть використовувати для реєстрації будь-яких порушень безпеки.

Сигнал тривоги високого децибела – досить гучний сигнал тривоги домашньої охоронної системи безпеки служить декільком різним цілям. По-перше, попереджає людей, які перебувають всередині будинку, що виникла проблема. Сигнал досить пронизливий, щоб налякати грабіжника, одночасно повідомляючи сусідів про пограбування.

Таблички та наклейки на вікнах – це предмети, які, на перший погляд, можуть здатися не більше ніж маркетинговими інструментами для охоронних компаній, але вони відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки будинку. Коли ви розміщуєте наклейку охоронної компанії на переднє вікно і встановлюєте їх знак на вашому дворі, ви попереджаєте грабіжників, що ваш будинок професійно захищений і не є мудрим вибором для спроби крадіжки зі зломом.

Якими є переваги наявності системи охорони будинку?

Численні дослідження показують, що об’єкти без систем охорони, порівняно з об’єктами, що охороняються, втричі частіше зазнають крадіжки зі взломом, оскільки грабіжники за своєю природою є людьми «легкої наживи» і полюють за легкими цілями. Об’єкти без охоронних систем займають перше місце у їх списку.

Тому встановлена ​​охоронна система – це запорука безпеки Вашого будинку, офісу чи території підприємства!

В інтернет-магазині Glushilka.com представлені охоронні системи Ajax, різноманітні ІФ-датчики руху, датчики відкриття, датчики вібрації, ІФ-датчики руху із захистом від тварин, датчики розбиття скла, тривожні кнопки, сирени та багато іншого обладнання для охорони об’єктів.

Ціни та асортимент на охоронні системи в нашому інтернет-магазині одні з найкращих в Україні! Це досягається шляхом прямої співпраці з виробниками обладнання.

Ми допоможемо Вам підібрати охоронну систему та доставимо її в будь-яку точку України у найкоротші терміни.

.

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *