Гарантійні зобов’язання, повернення та відшкодування

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію від кращих професійних виробників України, Китаю та Гонконгу. Якість гарантована. Всі товари, що надходять на наш склад, проходять перевірку на наявність дефектів, правильність комплектації та безперебійну роботу. Ми перевіряємо всі замовлення, перш ніж відправити їх нашим партнерам і покупцям.

Ми одна з тих компаній, які піклуються про довгострокові партнерські відносини з нашими клієнтами. Ми зробимо все від нас залежне для вирішення запитів у швидкі терміни і зручним способом для Вас.

Всі наші продукти мають 12-місячну гарантію.

Менш ніж 1% усієї відвантаженої продукції було повернуто за гарантією.
У дуже рідкісних випадках, коли є дефект, який робить пристрій непридатним до використання, ми приймаємо назад протягом 12 місяців після відвантаження з нашого складу. Коли ми отримуємо товар назад, ми ремонтуємо його або пропонуємо заміну.

Якщо у Вас виникли будь-які проблеми з продуктом, який Ви придбали у нашому магазині, зв’яжіться з нами – ми зробимо все від нас залежне, щоб допомогти Вам. Будь-яке повернення необхідно узгодити зі службою підтримки заздалегідь для того, щоб товар був відправлений з правильними документами.

У разі повернення товару з категорії “у наявності”, Ви сплачуєте вартість доставки товару на склад відповідно до тарифів “Нова пошта”. Для категорії товарів “під замовлення” Ви оплачуєте доставку в Китай або Тайвань, і ці затрати не можуть бути компенсовані.

Ми забезпечуємо повне сервісне обслуговування для наших клієнтів.